6. Daiva Bulovienė

Nepartinė kandidatė į Klaipėdos rajono savivaldybės tarybą 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimuose, gyvenanti Vėžaičių seniūnijoje. 

 

Siekiu Klaipėdos rajono žmonių pasitikėjimo ir palaikymo kaip nepartinė kandidatė į savivaldybės tarybą. Visi laukiame ryžtingų ir išmintingų sprendimų, kurie keistų dabartinę Klaipėdos rajono situaciją ir leistų jam atsigauti. Noriu įrodyti, kad šis kraštas gali nepalyginamai daugiau.

Matau jo galimybes tapti ta vieta, kurioje būtų gera gyventi, kurti verslus, su ja sieti ateitį. Žinau ir pagrindinius mūsų bendruomenių rūpesčius,  į viešumą keliamas problemas. Deja, jos dažnai lieka be atgarsio, be rūpimo sprendimo.

Trūksta valdžios noro, pastangų, atsakomybės?

 

Jūsų valia tai keisti. Esu įsitikinusi, kad galiu prie to prisidėti.

Biografija

 

1. Gimimo data, vieta: 1967 m. sausio 20 d., Klaipėda

2. Išsilavinimas: Aukštasis universitetinis

3. Užsienio kalbų mokėjimas: Rusų, anglų

4. Darbo patirtis: 1993-2008 Lietuvos Respublikos viešosios policijos Klaipėdos apsaugos skyriaus Materialinio aprūpinimo skyriaus vedėja;

2008-2011 Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Reikalų skyriaus vedėja; 

Nuo 2012 Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Administravimo ir personalo skyriaus vyriausioji specialistė. 

5. Visuomeninė veikla: Nuo 2015 metų Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Vėžaičių seniūnijos Maciuičių seniūnaitijos seniūnaitė;

Nuo 2017 metų Klaipėdos rajono savivaldybės etikos komisijos narė;

Nuo 2018 metų Visuomeninės organizacijos “Bendrai visi” narė.

6. Laisvalaikio pomėgiai: Literatūra, teatras, šokiai, kelionės.

7. Šeimyninė padėtis: Ištekėjusi, vyras Sigitas, vaikai Darius ir Sandra