8. Rasa Kuzavienė

 

 

Nepartinė kandidatė į Klaipėdos rajono savivaldybės tarybą 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimuose.

 

Gimiau ir užaugau Klaipėdos mieste. Prieš 20 metų, atsiradus galimybei, persikraustėme su šeima į kaimą. Niekada nepasigailėjau, kad tapau užmiesčio gyventoja, tačiau tapo aišku, kad kaimo gyventojams iškyla visai kitokie iššūkiai ir problemos. Labai džiugina, kad žmonės nėra abejingi savo aplinkai ir supranta, kad gyvenimas nesibaigia ties jų sklypo riba. Esu jau trečią kadenciją Dovilų seniūnijos Ketvergių kaimo seniūnaitė ir nuo 2017 m. Šernų ir Ketvergių kaimų bendruomenės pirmininkė. Per visą laikotarpį atlikta tikrai nemažai svarbių darbų, nes mūsų gyvenvietės pašonėje Dumpiuose įsikūrusi ko gero didžiausia Vakarų Lietuvos taršių įmonių koncentracija, todėl darbas, kad šios įmonės negadintų mūsų bendruomenės gyvenimo kokybės, šiuo metu yra labai svarbus. Esu jau puikiai susipažinusi su aplinkosauginiais reikalavimais, ekologine situacija, su problemomis, kurios iškyla bendruomenės žmonėms. Todėl manau, kad savivaldos sprendimai yra labai svarbūs ir kartais net viršesni už centrinės valdžios potvarkius, todėl savivaldos atstovas gali įtakoti rajono žmonių gyvenimo kokybę.

Mano sprendimas kandidatuoti rinkimuose tapo logiškas pastaruoju metu atliekamo darbo rezultatas, nes, jei pasitikėsite manimi, savivaldoje atstovausiu bendruomenės gyventojų interesus.

„Tu negali pakeisti vėjo krypties, tačiau gali pakreipti bures taip, kad visada pasiektum savo tikslą. (Jimmy Dean)”

Biografija

 

1. Gimimo data, vieta: 1965 gruodžio 1 d., Klaipėda

2. Išsilavinimas: Specialusis vidurinis

3. Darbo patirtis: 2010 iki dabar individuali veikla tarptautinėje kompanijoje sveikatos srityje

4. Visuomeninė veikla: trečia kadencija Dovilų seniūnijos Ketvergių kaimo seniūnaitė; nuo 2017 metų Šernų ir Ketvergių bendruomenės pirmininkė.

5. Užsienio kalbų mokėjimas: Rusų - puikiai, anglų - pažengusi.

6. Šeimyninė padėtis: Ištekėjusi, vyras Gintaras, vaikai Dovilė, Gabija

7. Pomėgiai: sveika gyvensena, knygos, daržininkystė, kelionės.

 

Rasos straipsniai